24/7 destek

Hizmet her gün .

Satış
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3
 • thumb 4

2018 Yeni varış CDP PRO Yeni. R3 Keygen Yeni KİMİ CDP yeni VCI Otomatik Teşhis Aracı Için Araç Tarayıcı TCS CDP PRO otomobil/Kamyon

₺171.56

₺180.60

Stok durumu :Stokta var

Etiketler

 
 


A + Kalite 2014. R2 keygen/2015 R1 Yeni Teşhis Araçları CDP YENI VCI
tcs cdp için Araba/Kamyon/IN 3 Jenerik 1 CDP PRO ARTı
Advatages bu aracı satın almak 1. It vardır Yeni 2015 R1 yazılım, destek daha 2015 araba ve kamyon modelleri 2. biz de 2014. R3/. R2 ve 2015/R3 yazılım keygen ile, sürüm sizin gibi ne olursa olsun seçebilirsiniz, sadece bize mesaj bırakın.
3. bluetooth veya hiçbir bluetooth versiyonu doğrudan seçebilirsiniz, bluetooth sürüm için, bu w ith Dahili Bluetooth modülü, kullanmak daha iyi olacaktır.
4. İşlet Sistemi: WinXP/Win7 (32 bit sadece)/win8/win10 5. Bir yıl kalite garanti, satış sonrası hizmet ve teknisyen destek. 6. tam Tercüme Diller:
İngilizce, Cesky, Dansk, Deutsch, Espanol, Francais, yunan, Hollands, macarca, Italia, Norsk, lehçe, romanya, rus, Srpski, Suomen kieli, Svenska, türk.
açıklama Tcs cdp bir hızlı ve güvenilir teşhis aracı araç ve bilgisayar arasında bir bağlantı olarak hizmet veren. hem eski ve yeni araçlar üzerinde çalışır. ARABALAR ile, marka özel teşhis yapmak mümkün itibaren 1988 otomobil ve hafif kamyonetler için. toplam 47 farklı markalar. KAMYON yazılım paketi ile, için marka özel teşhis yapmak mümkün hafif ve ağır ticari araçlar, otobüsler ve römorklar itibaren 1995. toplam 37 farklı markalar. tanılama programı JENERIK mevzuat tabanlı teşhis için tasarlanmıştır, özel emisyonla ilgili arıza kodları için hedeflenen. GENEL OTOMOBIL ve KAMYON dahil paketleri olduğunu. çoklayıcı fonksiyonu, 2xHS CAN (ISO 11898-2), SW CAN (SAE J2411), K/L (ISO 9141-2), VPW (J1850), PWM (J1850), RS485 (J1708), TTL ve (SPI, analog in, 5 volt dışarı).
follwing yapabilirsiniz: 1. Manufacture özel seri teşhis; 2. Scan fonksiyonu; 3. EOBD/OBDII iletişim; 4. Serial Sistemleri; 5. Engine; 6. Ateşleme; 7. ABS; 8. Hizmet sıfırlama; 9.SRS; 10. Immobilizer; 11. Enstrüman; 12. Konfor sistemi; 13. Gear-box vb
UÇUŞ KAYDEDICI. uçuş kaydedici fonksiyonu ile, eğer sürüş sırasında gerçek zamanlı parametreleri kaydedebilirsiniz bir araç. kayıt sırasında, sen, bir düğmeye basarak ile, böylece belirli hata vurgulamak sonraki bir zamanda tespit hatayı araştırmak. BU CIHAZ dahili hafıza ile donatılmıştır böylece bir bilgisayar getirmek ihtiyacını ortadan kaldırarak. hafıza kartı pakete dahil değildir.
KONNEKTÖRÜ ILE LED. kolaylıkla araçta teşhis konnektörü bulmak için, karanlık ve ulaşılmaz bir yerde bulunan olsa bile,-pin konnektör üzerinde bir LED var birlikte size yardım etmek için. konumu ve tasarım bile ışık fonksiyonu sağlar olmayan araçlar için adaptör kablosu kullanırken teşhis soket.
GERILIM KONTROL. tcs cdp araca bağlandığında, ünite aracın akü gerilimini kontrol ve otomatik olarak araç gerilim seviyesine göre kendini ayarlar 12 veya 24 volt. gerilimi çok yüksek veya çok düşük alırsa, bu hem ses ve ışık ile sizi uyarır ve size ayrıca pil simgesi ile uyarılmak olacak bizim teşhis yazılım.
ŞASI NUMARASı VIN. bizim ARABALAR yazılımı, biz dışarı okumak için izin veren bir akıllı işlevi var araçtan şasi numarasını etmek istiyorum teşhis. bu otomatik olarak seçilir doğru model ve yıl olmasını sağlar. buna ek olarak, araçlar için motor kodu, hangi piyasalarda yaygın mevcut vardır, da otomatik olarak seçilir.
ISS. akıllı Sistem Tarama (ISS) aracın tüm sistemleri ile tarar ve her sistemde arıza kodlarını görüntüler saklanır. bu zaman kazandırır ve gerçek durumu hızlı bir bakış olsun tüm araç. zaman ISS tamamlandığında, sen sonra seçin belirli bir üzerinde daha fazla kontrol sistemi sonuçları analiz etmek.
ISI. akıllı Sistem Tanımlama (ISI) tanımlar ve denetleyicisi otomatik türünü seçer araca monte olduğunu. bu teşhis oturumu ile doğru yapılır sağlar ki doğru parametreler gerektiği gibi.
RAPORU FONKSIYONU. bu fonksiyon sekmesi altında, eğer uyarlamalar ve ayarlamaları görmek mümkün olacak belirli bir araç için mümkündür yakın araç kalmadan eğer. bir rehber olarak yardım metinleri ile birlikte, planlamak ve işinizi etkili olabilir; hatta karmaşık durumlarda altında.
OBD-FUNCTIONS. tcs cdp eşsiz bir çoklayıcı teknolojisi ile donatılmıştır, hangi araçların her çeşit kullanılmasına izin verir, bakılmaksızın gerilim seviyeleri ve iletişim standartları. bu araçlar için standart 16-pin bağlayıcı kullanmayın, biz komple bir set sunuyoruz sertifikalı ve özel adaptör kabloları ve kitleri.
EVRENSEL. en OBD fonksiyonlar için, ayarlamaları ve programmings gibi, ayrıntılı talimatlar ve yardım metinleri vardır senin tanı iş size yardımcı olmak. adım adım önkoşulları hakkında bilgi bulacaksınız, hazırlanması ve çeşitli fonksiyonların uygulanması; gerçekleştirmek için bile en karmaşık fonksiyon basit yapma.

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)

 • renk: With bluetooth, No bluetooth
 • öğe Türü: Code Readers & Scan Tools
 • dil: Fransız,İtalyan,Lehçe,İngilizce
 • yazılım sürümü: 2014.2/.3 with keygen or 2015 R3/R1 newes
 • Marka Adı: LKCAUTO TECH
 • yazılım Güncelleme: Evet
 • donanım versiyonu: CDP PRO
 • Car Maker: Multi-brands
 • After-sales Service:
 • Version: 2014.2/.3 with keygen or 2015 R3/R1 newest
 • Package: Standard Case
 • Support Cars: Multi-brands
 • Special Features: TCS CDP+ pro can test for Cars & Trucks

2 одессу gelir. sürücü dahil 2015. r3 активатором ve. tavsiye tüm çalışır. разбирал içinde gibi olduğunu.

Bobbydrake 08 (2018-04-27)

mükemmel malzeme yapılan olumlu güven teşekkür satıcıları sadece

Valentinych 74 (2018-04-18)

Değerlendirmenizi yazın!

1 2 3 4 5
Kalite
Fiyat