24/7 destek

Hizmet her gün .

Satış
 • thumb 0
 • thumb 1
 • thumb 2
 • thumb 3

Açık kamp balıkçılık aksesuarları taşınabilir pompalama su filtresi hafif aracı

₺235.19

Stok durumu :Stokta var

Etiketler

 
 


Miniwell L610 taşınabilir su filtresi temiz büyük tatma su içmek için olanak sağlar yenilenebilir gelen doğal taze su kaynakları. bakterilere karşı etkilidir (Salmonella, kolera, E coli, vb), protozoon kistleri, ve virüs, ayrıca bakiye klor kaldırır, tatsız tadı, koku ve renk. Miniwell taşınabilir su filtresi kamp yürüyüş ve için idealdir, seyahat, acil durum hazırlık ve survival. çünkü L610 taşınabilir ve hafif olduğunu, gezginler için de büyük istemiyorum kim yerel su kalitesine güveniyor.
şartname:
Model
L610
filtre Gözenek Boyutu
0.01 mikron
boyutu
165*50*85mm
NW
245g
GW
445g
su Akış
0.5 L (0.13gal)/min
kapasite
1000L
malzeme
ABS, karbon Fiber, UF (tıbbi sınıf)
aksesuarları
giriş ve Çıkış Hortum, kumaş Çanta, talimat
özellikleri:
küçük Filtre Gözenek Boyutu 0.01 mikron
99.9% Su Bazlı Bakteri kaldırır ve hatta Virüsler.
99% Kadmiyum kaldırır, kurşun, cıva (Ağır Metal).
üstün Filtrasyon Yeteneği: 1000 Litre.
gelişmiş azalma Klor tat, tatsız Tadı, koku ve Renk.
Suda Yararlı Mineralleri korur.
filtre kartuşları değiştirilebilir
FDA CE SGS tarafından sertifikalı
raf Ömrü: 5 yıl (Ilk Islatma Sonra: 3 yıl)
yapılar:
3 aşamaları filtrasyon süreci miniwell L610 mechanically filtreler taze koşu su büyük tatma su için. gerektirmez kimyasallar, elektro güç veya UV ışık çalıştırmak için.
sahne 1: 0.1 Mikron UF Ön Filtre bloğu s kum, pas, silt, solucanlar, bakteri ve diğer büyük parçacıklar tıkayabilir sistem. karbon filtre ömrünü uzatmak için yardımcı olur (aşama 2) ve UF membran (aşama 3) hayat kapasiteli.
sahne 2: karbon Fiber Filtre şiddetle kaldırır tatsız tadı, ham su kokuları ve bakiye klor, hatta ağır metaller (Kurşun, Cıva ve Kadmiyum) sayesinde büyük yüzey alanı karbon fiber.
sahne 3: Miniwell L610 UF filtre 0.01 mikron filtrasyon gözenek boyutu protozoa çıkarma yüksek etkinliği vardır (örneğin, Cryptosporidium, Giardia) ve bakteri (örneğin, Campylobacter, Salmonella, Shigella, E. coli) de virüsler kaldırarak etkinliği adam bilinen (örneğin, enterik, hepatit A, Norovirus, Rotavirus) ". 1000 Litre güvenli içme suyu size sunar.
UF özellikleri:
The L610 Ultra-filtrasyon filtre özellikleri bir state-of-the-art UF Hollow Fiber Teknolojisi membran at 0.01 mikron düzeyi. su doğal akar dışarıdan gözenekler aracılığıyla-in membran duvar düşük basınç altında. yüksek moleküler ağırlık asılı parçacıklar ve malzemeler geçmesine edemiyoruz 0.01 mikron UF membran, sadece size bırakarak taze temiz su ve yararlı mineraller. örnek teknoloji tıbbi temiz su üretmek için kullanılır tesisleri ve büyük belediye su arıtma tesisleri.
ayrıca, UF membran ömrü uzatmak için geri flushed olabilir. L610 UF filtre geri yıkama yapılandırma dışında-kolaylığı maksimize. UF membran performans koruyabilirsiniz çok fazla 1000 Litre takas uygun.
ürün Detayları
kullanımı kolay:
1. Place giriş hortumu koşu içinde taze su kaynağı (nehir, göl ve yağmur, vb). şamandıra kullanın tortu prefilter alt kapalı ve uzak tutmak için.
2. Place çıkış hortumu ekli fincan içine veya bir temiz su konteyner.
3. Start kolu yukarı ve aşağı hareket ettirerek pompalama.
filtre Kartuşları Temizlenebilir ve Değiştirilebilir temizleme: L610 filtre kartuşları temiz su ile temizlenebilir. Miniwell her kullanımdan sonra temiz su ile filtreyi temizleme göstermektedir. 1. Remove önfiltreleme gelen giriş hortumu. 2. Place temiz su içine su giriş hortumu. L610 su filtresi pompası su akan su çıkış hortumu gelen biterse kadar. 3. çıkış hortumu için ön filtre Bağlayın. pompa kadar akan su ön filtre su akış önfiltreleme gelen temiz olduğunu. daha kapsamlı temizlik için, the UF filtre tıbbi ile gargara ve daha sonra durulama ile temizlenebilir sallayarak ile filtre açık ucu aşağı bakacak şekilde herhangi partikül çıkarmak için. ( NOT : karbon filtre sadece temiz musluk suyu ile durulanmalıdır gerekir. )
değiştirilmesi:
L610 filtre kartuşları değiştirilebilir. tüm sistem atmak zorunda değilsiniz.
1. Önfiltreleme değiştirilmesi: kaldır Ön Filtre su giriş hortumu daha sonra gelen yeni Önfiltreleme yeniden yükleyin. 2. Karbon filtre ve UF filtre değiştirilmesi: 2.1 Sökün UF filtre sayaç-saat yönünde ve hafifçe kaldırmak UF Filtre/Karbon Filtresi montaj. 2.2 Yavaşça döndürün UF filtre böylece Kilit Pins Kilit Yuvaları açıklıklar ile hizalanır. Karbon Filtre UF filtresi uzak çekin 2.3 karbon filtre ve UF meskûn Koymak içine filtre konut ve sıkıca vida. yeni yerine filtre.
not: eğer satın almak istiyorum L610 filtre olarak değiştirmeleri yedekleme, aşağıdaki linke tıklayınız:

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 22cm x 13cm x 11cm (8.66in x 5.12in x 4.33in)

 • tip: su filtresi
 • Marka Adı: miniwell
 • Net weight: 245g
 • Color : Green
 • Stage of Filter Cartridge : 3
 • Type : outdoor water purifier
 • Filtration Pore Size : 0.01 Micron
 • Reduces Unpleasant Taste & Odor : YES
 • Filtration Capacity : 1000 Liters
 • Use: Camping,outdoor sports,emergency survival tools
 • Material : ABS , Carbon Fiber, UF(medical grade)

Değerlendirmenizi yazın!

1 2 3 4 5
Kalite
Fiyat