24/7 destek

Hizmet her gün .

Satış
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2

CHRYSLER Voyager için HYUNDAI Santa Tucson KIA Carens Motor temizleyici Yağ Filtresi

₺16.59

₺20.26

Stok durumu :Stokta var

Etiketler

 
 


durum: % 100% Yepyeni
miktar & #65306; 1 adet
boyutu: yaklaşık 11.7x6.5 cm (4.61x2.56 inç) & #65307;
renk: Pic Olarak
kavşak parça numarası: 26320-27000
çapraz Referans OE numarası listesi
marka Sayısı
ASHUKI 0393-2050
ASHUKI US02123
MAVI BASKı ADG02123
CHRYSLER 05069083
CHRYSLER 05072720
CHRYSLER 0572720AA
CHRYSLER 5072720
CHRYSLER 5072720AA
GENERAL MOTORS 91155611
HERTH + BUSS JAKOPARTS J1310502
HYUNDAI 2630027000
HYUNDAI 2631027000
HYUNDAI 2631027002
HYUNDAI 2632027000
HYUNDAI 2632027000A
HYUNDAI 2632027001
JP GRUBU 3518501009
KIA 2632027000A
JP GRUBU QFL0035
MGA FH1049
fit için:
marka Model Tipi Yıl CCM KW HP Motor Vücut
CHRYSLER GRAND VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD 02/2000-12/2008 2499 105 141 ENJ MPV
CHRYSLER TOWN & COUNTRY IV (RG, RS) 2.5 CRD 02/2000-12/2008 2499 105 141 ENJ MPV
CHRYSLER VOYAGER IV (RG, RS) 2.5 CRD 02/2000-12/2008 2499 105 141 ENJ MPV
CHRYSLER VOYAGER Mk III (RG, RS) 2.5 CRD 02/2000-12/2008 2499 105 141 ENJ MPV
HYUNDAI AVANTE Saloon (XD) 2.0 CRDi 04/2001-07/2006 1991 83 113 D4EA Sedan
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI ELANTRA Saloon (XD) 2.0 CRDi 04/2001-07/2006 1991 83 113 D4EA Sedan
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI ELANTRA (XD) 2.0 CRDi 04/2001-07/2006 1991 83 113 D4EA Hatchback
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi 08/2001-03/2006 1991 83 113 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi 4x4 04/2001-03/2006 1991 83 113 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI SANTA FE I (SM) 2.0 CRDi 4x4 08/2003-03/2006 1991 92 125 D4EA SUV
HYUNDAI TRAJET (FO) 2.0 CRDi 04/2001-07/2008 1991 83 113 D4EA MPV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi 08/2004-03/2010 1991 83 113 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi 01/2006-03/2010 1991 100 136 D4EA SUV
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi 01/2006-03/2010 1991 103 140 D4EA-V SUV
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi 01/2009-03/2010 1991 110 150 D4EA SUV
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi Tüm tekerleklerden Sürücü 08/2004-03/2010 1991 83 113 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi Tüm tekerleklerden Sürücü 01/2006-03/2010 1991 100 136 D4EA SUV
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi Tüm tekerleklerden Sürücü 01/2006-03/2010 1991 103 140 D4EA-V
D4EA-F SUV
HYUNDAI TUSKON (JM) 2.0 CRDi Tüm tekerleklerden Sürücü 01/2009-03/2010 1991 110 150 D4EA SUV
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CRDi 07/2002-1991 83 113 D4EA MPV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
KIA CARENS II (FJ) 2.0 CRDi 11/2005-1991 103 140 D4EA MPV
KIA CARENS Mk II (FJ) 2.0 CRDi 07/2002-1991 83 113 D4EA MPV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
KIA CARENS Mk II (FJ) 2.0 CRDi 11/2005-1991 103 140 D4EA MPV
KIA CERATO (LD) 2.0 CRDi 04/2004-1991 83 112 D4EA Hatchback
KIA CERATO Sedan (LD) 2.0 CRDi 04/2004-1991 83 112 D4EA Sedan
KIA SPECTRA5 (LD) 2.0 CRDi 04/2004-1991 83 112 D4EA Hatchback
KIA SPECTRA Sedan (LD) 2.0 CRDi 04/2004-1991 83 112 D4EA Sedan
KIA SPORTAGE (JE _, KM _) 2.0 CRDi 02/2005-1991 83 113 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
KIA SPORTAGE (JE _, KM _) 2.0 CRDi 01/2006-1991 100 136 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
KIA SPORTAGE (JE _, KM _) 2.0 CRDi 4WD 09/2004-1991 83 113 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için
KIA SPORTAGE (JE _, KM _) 2.0 CRDi 4WD 01/2006-1991 100 136 D4EA SUV
ÖNEMLI NOTLAR: sol-el drive araçlar Için

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 20cm x 20cm x 10cm (7.87in x 7.87in x 3.94in)

  • öğe Türü: Oil Filters
  • Ürün Genişlik: 6.5cm
  • Marka Adı: Arsmundi
  • Model Adı: 26320-27000
  • Ürün Uzunluk: 11.7cm

tamam, hediye için teşekkürler

Jackson Janel (2018-01-26)

Değerlendirmenizi yazın!

1 2 3 4 5
Kalite
Fiyat