24/7 destek

Hizmet her gün .

Satış
  • thumb 0
  • thumb 1
  • thumb 2

Gelin ve damat dans Avrupa kraliyet düğün tercih müzik kutusu yumurta Noel sevgililer Günü hediyeleri

₺1 342.61

Stok durumu :Stokta var

Etiketler

 
 


[ürün kullanımı ve işlevi]: doğum günü hediye sevgililer Günü hediye Yılbaşı hediyesi Yılbaşı hediyesi
[müzik]: müzik var japonya Sankyo mekanik müzik çan
[ana malzeme]: gerçek doğal kaz yumurta kabuğu
[ürün numarası]: ART-VD-30 1-3A
bütün mallar ayni alınır . kamera nedenini ışık veya ekran , ürünün rengi hafif bir sapma olabilir . lütfen not !
ömrünü sağlamak amacıyla yumurta kabuğu kırmak kolay değildir, biz yaptık kabuğun içinde takviye tedavisi. sıradan posta neden olmayacak aynı ürünün hasar yan .
[ambalaj]: tüm ürünler özel yapılmış kırmızı veya mavi renk kutu ambalaj
[not]: katlanmış kutusu açmak, kırmızı şerit çekin sünger ürünleri ile birlikte kutusundan dışarı. ve sonra doğrudan sünger ürünün dışarı olabilir .
[not] yüklü konularda ürünleri: ilk ürün sağ içine sünger içinde, ve sonra doğrudan kutuya . sünger içine ürünler koymak için değil hatırlıyorum sonra ilk. ürün aksesuarları kaybına yol muhtemeldir .
[ürün] bakım koymak: gibi uzun zaman kapalı, ürün yüzey toz, yumurta yüzeyi toz silin doğrudan ıslak bez kullanın can . yüzeyinde toz silmek için yumuşak bir bezle metal parçaların.
[ evi artisan'ın marka tanıtımı:
çarı Alexander III evlenmek danimarkalı gelen Kraliçe Maria çünkü konfor, özellikle kraliçe'nin takı tasarımcısı Faberge ( Faberge olarak da adlandırılan : Fei Boqi) yapılan hassas bir yumurta, kraliçe zaman Paskalya hediyeler verdi. Paskalya sabah üzerinde, Alexander Faberge III için bir görünüşte basit ve hiçbir garip Paskalya yumurtaları üzerinde oldu. ama bir sürpriz dış tabakası yumurta altın yumurta beyaz emaye yapılmış var, yumurta içinde bir küçük altın tavuk oldu, tavuk göbek ve mini taç ve bir içine eklemek için bir elmas yakut yapımı minyatür yumurta.
Maria Faberge hediye aşk. Alexander III hemen sonra tasarım bir kararname için Faberge sordu bir yıl içinde sadece bir ve tek Paskalya yumurtaları Chenggong. bin sekiz yüz ve doksan dört yıl on Alexander Sans ' ın sağlık aniden kötüleşti üzerinde, ani ölüm en müreffeh yaşam dönemi. Nicola oğlu S taht için başarılı sonra karar, kopya tüm tamamen bozulmamış baba politikaları ve önlemler, hatta dahil yıllık Paskalya Faberge yumurta geleneğinin izin tasarım bir tek ve sadece. taht sadece zaman, Nicola S emretti Faberge yumurta yapma devam etmek için anne, daha sonra ikinci altında siparişler, ayrıca tasarım için bir yumurta Faberge yeni evli kraliçe her yıl, anneye bir baba olarak. daha sonra, Rus İmparatorluk Sipariş yumurta yıllık Paskalya .
neredeyse bir yıl geçirmek Faberge tasarım her yumurta zamanı, o mahkemede hid olarak modelleme ve düşünceli yumurta ad hoc stüdyo tema tasarımı, ve bir haraç olma fikrine dikkatle kolu oyma. bu nefis işçilik, muhteşem takı Faberge yumurta sanat dekoratif sanat Rönesans beri en yüksek seviyeye. kalmak bin ve dokuz yüz Paris Dünya Expo, yumurta ilk kamu ekran, hangi avrupa'nın en ünlü faberge boyunca yayıldı.
ondokuz rusya'da yüzyıl yumurta yayılmaya başladı. yumurta kadınlar tarafından çizilmiş vardır, ve anne en kutsal çizim yumurta olduğunu.
evi artisan'ın ( Ji Jiang ) bu teknik değil sadece yumurta miras , bu beceri daha insan doğası , moda . doğrultusunda doğru kavramak moda , orijinal doğal ibadet sonsuz üzerinde oldu , getirmek S ' evi Zanaatkarlar ( Ji Jiang ) teknik zorluklar kırmaya, birbiri ardına modern dekoratif teknikleri kullanımı esnek kullanım olacak müzik kutusu, yüksek dereceli kumaşlar, nefis boya, metal malzemeler ve el oyma ve dekorasyon sanat, ve en isabetli oynamak , gelen olursa olsun malzeme veya işçilik mükemmellik gereksinimleri , koşulu altında kabuğu doğal özelliklerine sağlanması , muhteşem ve şık elemanları katılmak , eğer bu kabuk artıracaktır sanatı sıcak yumurta en yüksek seviyeye Rönesans , bütün Avrupa soylular aşağı koymak izin , ki evi artisan'ın ( Ji Jiang ) ayrıca yumurta tarihinin bir efsane yarattı , bütün Avrupa ve dünya bilmek yumurta yan ulaşmak için mükemmellik acme . önce yumurta temelinde Hümanizm muhteşem renk , bu yumurta sanat tamamen yaklaştı insanların yaşam. nihayet onun soylu , tarzı lüks insanlar tarafından tercih edilmektedir.
S ' evi Artisan ( Ji Jiang ) marka adı = sanat + aile , bütün aile ile sanatsal atmosfer atmosfer birleştirmek , eşsiz cazibesi ile , lüks styling , altın görsel şölen olduğunu insanlara sunar .

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 31cm x 21cm x 16cm (12.20in x 8.27in x 6.30in)

  • Color classification: Pale yellow
  • style: Modern Chinese style
  • Texture of material: Eggshell
  • No.: ART-VD-301-3A

Değerlendirmenizi yazın!

1 2 3 4 5
Kalite
Fiyat