24/7 destek

Hizmet her gün .

Satış
  • thumb 0

ORBAN OPtimod-FM 5500 2300 ses işlemcisi

₺43 835.38

Stok durumu :Stokta var

Etiketler

 
 


ORBAN OPtimod-FM 5500 2300 ses işlemcisi
OPTIMOD FM 5300 ve 2300, sağlayan yeni bir, serin-koşu paketi iki işlemciler.
özellikleri:
-kullanıcı dostu arayüzü.
-esnek yapılandırma.
-adaptasyon yapısı, ses işleme çeşitli aracılığıyla.
-kontrol edilebilir.
-bağımsız stereo enkoder çalışma.
OPTIMOD-5500 önerilen coveted beş-band ve iki FM bandı OPTIMOD tek raf ünitesi paketi içine işleme, size en uygun fiyat devam verir. 5500 değiştirir OPTIMOD-FM 5300 ve 2300, sağlanan işlevselliği bir yeni işlemci, serin-koşu paketi.
tüm-ses için ses kalitesi 5500, cilalı bir seyirci çekmek sağlar, profesyonel sunum ne olursa olsun formatı ve kaynak malzeme. mükemmel yönlülük işlemcinin ses doku ayarlamanızı sağlar, marka ses, ortaya çıkan İmza ses kalacaktır bilerek tutarlı, cut-to-cut ve kaynak kaynak. kurumsal kurulması ve marka işlemciler hiçbir diğer marka tutarlılık var, eğer OPTIMODs gibi ses.
5500 mükemmel bir stand-alone olarak da kullanılabilir gibi düşük gecikme ile stereo kodlayıcı 2 milisaniye, tamamen kısıtlamak hem koştu sol/sağ ve kompozit baseband malıdır. bu modu kullanırken, 5500 tahrik olmalıdır (genellikle bir üzerinden STL) bir tam özellikli FM ses işlemcisi (örneğin sınıf 8600) yüksek frekans kullanımı olduğunu ön vurgu algı tepe sınırlayıcı ve kontrol. hem modları, 5500 stereo kodlayıcı lekesiz bir iletim sinyal her zaman sağlamak için yardımcı olur, mükemmel Feng Co tam spektrumlu subcarriers korunması ve RDS/RBDS ne olursa olsun miktarı karmaşık kısıtlamalar.
5500 ideal bir seçimdir, web yayınları süreci orban amiral gemisi OPTIMOD FM 8600 menşeli noktası ağ ihtiyacı olan her verici bir işlemci STL ortadan kaldırmak için overshoots (kullanarak 5500 bağımsız stereo kodlayıcı modu) ve/veya ekleme işlemi yerleştirin, ayrıca ortadan kaldırarak ağ STL overshoots (kullanarak 5500 ses işlemcisi/stereo kodlayıcı modu). buna ek olarak, 5500 iki mod büyük hükümet ve yayınları için kolay hale onun envanter yönetmek için yedek parça, olarak herhangi 5500 stereo kodlayıcı olarak kullanılabilir veya ses işleme olmadan.
hem modları mevcuttur, dahili, yenilmezliğini İTÜ BS412 multipleks güç denetleyicisi yapmak için 5500 çıkış bile en sıkı Avrupa hükümet düzenlemeleri karşılamak için.
yeni 5500 bir 10 MHz frekans referans giriş pilot sağlar stereo ses sinyali frekansı GPS veya diğer yüksek-doğruluk kilitlenir frekans standartları. bu tek-frekans ağ performansını artırır kapsama alanları örtüşme yayıcı. ayrıca, yeni bir serin-çalışan, enerji tasarrufu anahtarlama güç kaynağı, ve kullanımı son çift çekirdekli DSP çip teknolojisi Freescale Semiconductor gelen.
ile 5500, imzanız sadece önceden ayarlanmış bir ses olduğunu. bir basit, tek topuzu az/önceden ayarlanmış herhangi fabrika özelleştirmek için izin daha ayarlamaları, ticaret iş parçasının temizlik gereksinimleri, pazar ve rekabetçi ortamı göre. ayrıca size tam kontrol yönlülük verir senin özelleştirmek ses. ve, eğer bir sert çekirdekli işleme uzman, eğer varsayılan ayarlamak için gelişmiş kontrol keşfedebilirsiniz aynı düzeyde, oban fabrika programcı. bu herhangi bir formatta yönlülük için 5500 mükemmel bir seçim yapar. onun beş bölümler ile ilgili herhangi bir popüler müzik formatları için çok uygundur (hatta en rekabetçi ve agresif Insan Hakları Komisyonu), ve faz doğrusallık iki bant işleme verimleri ultra-şeffaf sesi klasik, klasik caz, sanat biçim. olursa olsun seçim, 5500 optimizasyon teknikleri sağlamak için alışılmadık yüksek ortalama subjektif kalite modülasyon ve belli bir düzeyde kapsama. birçok küçük işlemciler aksine, konuşma işleme 5500 özellikle iyi-her zaman temiz, hatta eğer süreç ses yüksekliği.
yönlülük sesleri ile durmuyor. 5500's dahili stereo enkoder, AES/EBU dijital giriş ve çıkış, analog I/O herhangi bir yayın bitki bağlanmak için erişilebilirlik sağlar, Stüdyo 5500 bulunan veya verici olsun. sıkı band sınırlayıcı 15 kHz için kullanabileceğiniz anlamına gelir herhangi STL transferi sıkıştırılmamış dijital ses işleme stüdyo 5500 verici üzerindeki hava etkilemez ses yüksekliği-kullanmak gerek yoktur ek işlem ile 44.1 veya 48 kHz samplerates. 5500 gelen bir oda bulmak istiyorsanız, üç ayrı uzaktan kumanda tarafından memnun olacağını port-fosfolipid kontak kapatma, RS232 seri port, dahili Ethernet TCP/IP ağ. seri ve Ethernet portları destek 5500 PC uzaktan kontrol uygulamaları sağlar. bu Windows? 2000/XP/Vista/7 uygulama bunu kullanabilirsiniz daha fazla yapmak için izin verir 5500's ön panel, uzaktan kumanda bir zevk.

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 50cm x 30cm x 5cm (19.69in x 11.81in x 1.97in)

  • Marka Adı: fmuser

Değerlendirmenizi yazın!

1 2 3 4 5
Kalite
Fiyat